Компанія Morgan – це точно «річ в собі»: спортивні автомобілі під «ретро», дерев’яні основи та використання алюмінію, навіть 3-колісні машини! Схоже, скоро ще будемо додавати в перелік і електрокар.

Адже нещодавно компанія Morgan показала свій новий концепт – це електромобіль Morgan XP-1, побудований як 3-колісний автомобіль (напевно, більш правильно буде сказати трицикл).

Одразу з дебютом було заявлено, що це лише експериментальний зразок. Проте також одразу з дебютом, компанія розповіла багато цікавих деталей, що вказує – у концепту Morgan XP-1 є майбутнє! Наприклад, на його основі робітники Morgan навчаються працювати з електромобілями, оптимізують аеродинаміку (аеродинамічний опір вдалось знизити на 33%), досліджують процеси зарядки та живлення.

Сам концепт Morgan XP-1 Concept отримав електромотор потужністю 100 кВт та акумулятор місткістю 33 кВт⋅год., якого має вистачати на 150 миль (240 км) пробігу. Причому це перший випадок, коли компанія Morgan XP-1 власноруч створила силовий агрегат. Також опрацьовувався салон та елементи керування.

Створення концепту Morgan XP-1 Concept тривало близько 12 місяців. Для повного тестування та впровадження у виробництво потрібно ще 18-24 місяці.

Й ось ці графіки та терміни кажуть нам про те, що компанія Morgan планує й надалі працювати з концептом Morgan XP-1 Concept – аж поки не отримає серійну модель електромобіля. І напевно, це буде один з найбільш оригінальних електромобілів у світі!