Як повідомляє видання Futurism, журнал Sports Illustrated публікував у себе на сайті статті несправжніх авторів. Було виявлено, що вказані у статтях автори “Дрю Ортіс” і “Сора Танака” мають фотографії, виставлені на продаж на сайті зображень, згенерованих штучним інтелектом. Окрім того, самі статті, часто з незграбною мовою і дивними формулюваннями, виявилися згенерованими штучним інтелектом. Цю підозру підтвердили джерела видання, причетні до створення контенту.

Компанія The Arena Group, яка видає Sports Illustrated, заперечувала твердження про те, що самі статті були згенеровані ШІ. Однак після розслідування Futurism підписи фальшивих авторів були замінені на застереження про те, що контент був створений третьою стороною, а не редакцією Sports Illustrated.

Схоже, що за подібним контентом на Sports Illustrated та ще одному сайті Reviewed (сайт споживчих відгуків Gannett) стоїть одна й та сама компанія – AdVon Commerce. AdVon, яка описує себе як компанію, що пропонує “рішення ML / AI для електронної комерції”, виявилася пов’язаною з кількома авторами, перерахованими на інших вебсайтах, що належать The Arena Group. Втім деякі з цих авторів є реальними людьми, які працюють в AdVon Commerce.

The Arena Group підтвердила, що їхнє партнерство з AdVon було переглянуто, коли з’явилися звинувачення у створенні контенту зі штучним інтелектом. Вони дізналися, що в деяких статтях AdVon змушує авторів використовувати псевдоніми — практика, яку The Arena Group не схвалює, що призвело до видалення контенту та припинення партнерства з AdVon.