Американське науково-популярне видання Popular Science (PopSci) більше не можна буде придбати у вигляді журналу. Про це повідомили в компанії Recurrent Ventures, яка є власником PopSci, пише The Verge.

За словами директорки з комунікацій Recurrent Ventures Кеті Геберт, видання має «еволюціонувати» за межі журнального продукту.

«PopSci – феноменальний бренд, і в умовах зміни споживчих тенденцій важливо, щоб ми надавали пріоритет інвестиціям у нові формати, – сказала Кеті Геберт. – Ми вважаємо, що контент-стратегія повинна розвиватися за межами цифрового журнального продукту. Поєднання команди новин із комерційними, відео та іншими ініціативами створить контент, який природним чином відповідатиме місії PopSci».

Колишня редакторка PopSci Пурбіта Саха прокоментувала це рішення у себе на LinkedIn. За її словами, вона розчарована, розлючена та шокована тим, що журнал, який адаптувався до змін, закрили протягом п’ятихвилинного дзвінка в Zoom.

Popular Science

Як відомо, Popular Science випускали з травня 1872 року. За 151 рік журнал став лауреатом численних премій та нагород. У 2018 році він перейшов до щоквартального формату виходу, а після 2020 року повністю відмовився від друкованої версії.

Тепер PopSci продовжуватиме пропонувати статті на своєму вебсайтові, а також підписку PopSci Plus, яка пропонує доступ до ексклюзивного контенту та архівів журналу.