В США поліція та деякі медіа почали активно розповсюджувати інформацію, що нова функція NameDrop від Apple може бути небезпечною, однак насправді це не так.

Як повідомляють MacRumors, відділи поліції по всій Америці почали розповсюджувати інформацію, що начебто для роботи NameDrop користувачам потрібно просто наблизити два смартфони один до одного, внаслідок чого хтось міг випадково поділитися своєю контактною інформацією. Це, звичайно ж, підхопили й локальні медіа.

Пости з подібними зверненнями у соціальних мережах набрали чимало поширень та переглядів, проте вони далекі від правди й загроза, про яку так активно почали сповіщати не є реальною.

Щоб скористатися NameDrop, обидва користувачі повинні мати iPhone оновлений до iOS 17.1 або ж Apple Watch з watchOS 10.1, пристрої повинні бути розблоковані та знаходиться дуже близько один до одного, а щоб підтвердити передачу даних, користувачі додатково повинні погодитись на це через спеціальне сповіщення.

Звичайно, що мінімальна можливість, що це все трапиться випадково існує, однак ймовірніше це буде просто надокучливе сповіщення, яке випадково з’явилось, коли один iPhone поклали близько до іншого, аніж реальна загроза випадково поділитися своїми даними з іншими.