Попри  негативні відгуки користувачів, Call of Duty: Modern Warfare III встановлює рекорди залучення гравців. Про це сповістив офіційний акаунт гри у X/Twitter.

Розробники не називають точних цифр, але стверджують, що Call of Duty: Modern Warfare III обійшов Call of Duty: Modern Warfare (2019) та Call of Duty: Modern Warfare II (2022) за кількістю зіграних годин на гравця як загалом, так і в режимі кампанії. Крім того, Zombie-мод став третім за популярністю модом (а хіба їх більше?!) в історії підсерії Modern Warfare.

Зверніть увагу, ні слова про загальну кількість гравців чи продажів, лише години зіграні кожним окремим гравцем. Тобто це інформація не про успіх гри, а про те, що ті, хто її купив, вимушені грати, щоб виправдати витрачені кошти.

Наразі рейтинг Call of Duty: Modern Warfare III в Steam такий самий низький, як і раніше – 27%. Загальна кількість відгуків дуже і дуже мала – лише 4 643, що опосередковано підтверджує вкрай низькі продажі гри. Наразі Call of Duty: Modern Warfare III займає 17 місце у рейтингу найгірших ігор Steam.