Amazon представила нову версію робота Astro, яка націлена на бізнес та коштує $2350. У такий спосіб компанія прагне дати нове життя продукту, який повільно набирає популярності серед споживачів. Про це пише Bloomberg.

Нова модель орієнтована на роботу в якості пересувного охоронця. Вона коштує на $750 дорожче порівняно зі споживчою версією, яку запустили два роки тому. Колісний пристрій має плаский екран, камеру та може реагувати на голосові команди Alexa. Але з моменту випуску робот був скоріше нішевим продуктом, про який багато споживачів навіть не знали.

З новою версією робот може мати чіткіше застосування – він допомагатиме компаніям стежити за своїми приміщеннями. Пристрій здатен патрулювати 5000 квадратних футів (465 квадратних метрів) території порівняно з 3500 квадратних футів у споживчій версії.

До слова, недавно стало відомо, що Amazon планує у 2024 році розпочати доставку дронами у Великій Британії та Італії. Також вона має намір розширити цю послугу у США. Поки невідомо, в яких саме локаціях компанія хоче виконувати таку доставку, оголошення про це вона має зробити протягом найближчих місяців.