Флагманські смартфони Samsung пропонують одні з кращих опцій камер з дійсно потужними можливостями «зуму». Наступним оновленням може стати цікава функція Zoom Anyplace, яка допоможе при зніманні відео з наближенням.

Про це розповідає видання The Verge.

За допомогою 200-мегапіксельного сенсора, нового процесора Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 та Qualcomm AI Engine, смартфон зможе не просто забезпечити 4-кратне наближення під час відеозапису з роздільною здатністю 4K, але й відстежувати помічені об’єкти. Таким чином користувачу потрібно буде лише навести камеру у потрібному напрямку, а відстеженням рухомих об’єктів пристрій буде займатися самостійно.

Так само можна буде наближувати та віддаляти зображення в будь-якій точці кадру під час запису, без необхідності в додаткових рухах камерою. При цьому виробник наголошує, що «переміщатися» можна буде в будь-якій частині кадру, навіть якщо це крайні межі сцени.

Як зазначає видання, це не перша імплементація такої функціональності. Раніше в Honor 90 також продемонстрували Solo Cut Mode, проте цей режим дозволяє запис відео з роздільною здатністю лише 1080р, тоді як Samsung ISOCELL Zoom Anyplace підтримуватиме 4K.

Заразом Samsung вдалося пришвидшити й обробку фото. Технологія End-to-End (E2E) AI Remosaic дозволить одночасно виконувати етапи «ремозаїки» та обробки сигналу зображення, що вдвічі скорочує процес фіналізації світлини, а також допоможе отримати «насиченіші деталі та кольори».

Samsung демонструє Zoom Anyplace: можливу нову функцію відеозапису для Galaxy S24 Ultra

Наразі компанія не розповідає, які саме смартфони отримають такі можливості найближчим часом. Проте, з урахуванням необхідності у 200-мегапіксельному сенсорі та флагманському процесорі, не важко припустити, що йдеться про Samsung Galaxy S24 Ultra, який за звичним графіком анонсів виробника має з’явитися на початку наступного року.