Automattic придбали сервіс для збору повідомлень з усіх месенджерів та чатів в одному місці, Texts, за $50 мільйонів. Про це повідомляють The Verge.

Метт Малленвег, виконавчий директор Automattic, розповів, що наразі двома головними напрямками компанії були видавнича справа та комерція, з чим їм допомагали такі сервіси як WordPress, Pocket, Tumblr тощо, а купівля Texts дає їм змогу відкрити ще один — спілкування.

Першим, чим команда займається під крилом Automattic, це закінченням розробки мобільного додатка. За словами Малленвега, створити додаток, який буде захищеним, матиме всі необхідні функції та не вбиватиме батарею, доволі важка задача, однак з новими ресурсами це стане простіше.

Малленвег вважає, що групові чати та спілкування в месенеджерах все більше і більше заміняють людям зустрічі та соціальні заходи. За його словами, поки ніхто не придумав, як зробити з інтернет спілкування бізнес, але такі сервіси як Texts роблять це можливим.

Зараз Texts підтримує iMessages, WhatsApp, Telegram, Signal, Messenger, X (екс-Twitter), Instagram, Linkedin, Slack та Discord. При цьому сервіс заявляє, що шифрує ваші повідомлення та не пропускає їх через свої сервери.

Також Texts пропонує додаткові функції, такі як переклад, підсумок та допомогу з відповіддю в чатах з використанням штучного інтелекту, пошук файлів та повідомлень серед усіх месенджерів, та навіть функцію, яка дає можливість позначити повідомлення як непрочитані у месенджерах, де це не підтримується.

Наразі щоб користуватися Texts потрібна підписка за $15, однак Малленвег розповів, що в майбутньому може з’явитися безплатна версія з обмеженішою функціональністю.