В наші дні знайти локацію без доступу до інтернету практично неможливо. Тому питання організації та підтримки роботи мережі одне з ключових для будь-якого бізнесу, незалежно від профілю чи масштабів. І, безперечно, запити у бізнес-клієнтів відрізняються від потреб більшості звичайних користувачів. Тому на допомогу приходять спеціалізовані рішення – бездротові бізнес-маршрутизатори ASUS ExpertWiFi.

ASUS ExpertWiFi – що таке Wi-Fi роутер для бізнесу та чим він відрізняється від звичайного маршрутизатора для дому

З урахуванням різноманітних сценаріїв використання бізнес-маршрутизаторів, про які ми детальніше поговоримо пізніше, ASUS передбачила у них цілу низку спеціалізованих функцій і можливостей.

  • Гнучкі можливості розширення мережі – підтримка підключення до 12 вузлів. Можливість створення великої розгалуженої мережі підключених девайсів підходить навіть для багатоповерхових будівель із великими площами. Крім того, можна створити декілька мереж для окремих задач – для внутрішнього користування працівниками, для роботи POS-терміналів, для підключення гостьових пристроїв тощо.

ASUS ExpertWiFi – що таке Wi-Fi роутер для бізнесу та чим він відрізняється від звичайного маршрутизатора для дому

  • Можливість створення гостьового порталу – гостьовий портал можна налаштовувати та адаптувати відповідно до вимог бізнесу – для автентифікації користувачів, рекламування або інформування клієнтів тощо.
  • Максимальна безпека підключення – ASUS приділяє дуже багато уваги питанню кібербезпеки, тому маршрутизатори для бізнесу мають цілу низку рішень – система інформаційного захисту AiProtection з антивірусною базою TrendMicro, що постійно оновлюється, безпечне VPN-підключення та сучасні протоколи шифрування й захисту даних тощо.
  • Можливість створення додаткового інтернет-з’єднання – опція підключення додаткового підключення до мережі інтернет за допомогою Dual WAN у режимі розподілення навантаження або резервного каналу.

ASUS ExpertWiFi – що таке Wi-Fi роутер для бізнесу та чим він відрізняється від звичайного маршрутизатора для дому

  • Створення та керування віртуальною локальною мережею (VLAN). VLAN забезпечує простий, швидкий і гнучкий спосіб сегментації мережі, підвищує швидкість і безпечність передачі даних між об’єднаними у віртуальну мережу комп’ютерами, а також суттєво спрощує адміністрування усіх робочих станцій в офісі.
  • Зручне керування через додаток ASUS ExpertWiFi – особливо актуальне для власників малого бізнесу, які не мають великого штату найманих працівників і самостійно вирішують безліч операційних задач, включаючи налаштування та підтримку функціонування мережі.
  • Пресети сценаріїв використання – для максимально спрощеного налаштування мережі, користувачеві надається можливість обрати готовий набір налаштувань, адаптований під вимоги різних бізнесів.

Якщо говорити про приклади використання бізнес маршрутизаторів ASUS ExpertWiFi, то можна виділити одразу декілька сценаріїв їхнього застосування відповідно до потреб, які вони задовольняють.

  • Невеликі кав’ярні – просте, зручне адміністрування дозволяє легко створити захищену мережу з підтримкою багатьох підключень одночасно. Компактний і потужний роутер ASUS ExpertWiFi EBR63 може вирішити одразу всі ці завдання, гарантуючи власникам бізнесу просте налаштування мережі, надійну та безпечну роботу мережі, підтримку резервної мережі (Dual WAN) та багато інших переваг.
  • Просторі ресторани та магазини роздрібної торгівлі – важливою особливістю тут виступає можливість покривати потужним сигналом великі площі та давати можливість одночасного підключення великої кількості клієнтів, крім того, у пригоді стає опція налаштування гостьового порталу для автентифікації клієнтів при підключенні.
  • Готелі та хостели – серед ключових задач перед мережею в такому випадку стоїть централізованість мережі, її безпечність, можливість підключення великої кількості