Якщо слава Крістофера Нолана манить тебе сильніше за все на світі, а від вміння Веса Андерсона створити атмосферу у кадрі в тебе перехоплює дихання — у нас є для тебе крута новина. Компанія ASUS анонсує проведення серії майстер-класів з відеомонтажу та кольорокорекції, після яких ти точно знатимеш, як саме створюють “кіношну” картинку та яка техніка знадобиться тобі для цього.

На трьох майстер-класах учасники розглянуть теоретичні та практичні аспекти роботи з кольором, технічні прийоми роботи в найбільш популярних програмах для монтажу та дізнаються про те, як редагувати власне відео, щоб отримати зображення «як в кіно».

Проводити майстер-класи буде досвідчений режисер та блогер Роман Болгаров. Серед його творчих здобутків багаторічний досвід роботи як режисера відеомонтажу та режисерська робота над короткометражним фільмом. Досвідом Роман ділиться на власних авторських курсах з відеомонтажу та кольорокорекції, а також викладає на порталі Дія.Освіта.

Але на цьому приємні новини не закінчуються! Для активних слухачів після кожного майстер-класу передбачена вікторина із запитаннями по змісту кожного з воркшопів із можливістю виграти професійний монітор ASUS ProArt PA248QV. Три майстер-класи — три монітори, тому шанс матиме кожен, хто буде дійсно залученим у процес навчання.

Дізнайся більше про програму майстер-класів та вікторину

Компанія ASUS відома не тільки своєю геймерською продукцією, але й спеціалізованими товарами для митців, які працюють з візуальним контентом. Лінійка ProArt охоплює професійні монітори, з точним заводським калібруванням та досконалою передачею кольорів, а також материнські плати та відеокарти, для створення потужного ПК для втілення найбільш амбітних проєктів.

Дізнатись більше про продукцію ProArt можна на офіційному сайті ASUS