Відомий інсайдер OnLeaks поділився якісними рендерами та можливими характеристиками нових флагманських смартфонів Samsung — Galaxy S24 та Galaxy S24 Ultra.

Нові смартфони отримають плоскі краї та вужчі рамки спереду та титанове шасі, і хоча кардинальних змін у дизайні немає, смартфони можна буде з легкістю відрізнити від попередників.

Galaxy S24 Ultra збереже вже знайомий дизайн S23 Ultra, але з певними змінами. Samsung вирішили відмовитися від заокруглених країв на користь гострих, а також перейти на титанове шасі. Також на правому краю з’явиться UWB антена.

Рамки на екрані зменшать, але при цьому смартфон стане ширшим та нижчим, аніж його попередник.

На задній стороні буде все тих же 5 камер, як і на S23 Ultra. Всередині смартфону очікується процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 16 гігабайтів оперативної пам’яті, 2 терабайти вбудованої та батарея на 5000 мА•год.

З Galaxy S24 змін не побільшає. Тут буде все той же перехід на гостріші краї та титанове шасі, зменшення рамок екрана та UWB антена. Також смартфон стане трохи вищим та вужчим за S23.

 

Очікується, що всередині нового Galaxy S24 буде процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 або Exynos 2400 SoC, 12 гігабайтів оперативної пам’яті та 512 вбудованої та батарея на 4700 мА•год. Набір камер залишиться незмінним: основна на 50 MP, ультраширока на 12MP, та телефото на 10MP з 3х оптичним зумом.

За даними інсайдерів смартфони вийдуть у січні-лютому наступного року, тоді ми й дізнаємось більше подробиць про обидві моделі.