Electronic Arts та Maxis поділилися порцією новин про майбутню The Sims 5, яка поки що знаходиться на ранній стадії розробки й має робочу назву Project Rene.

The Sims 5 з самого початку буде безплатною грою. Нагадаємо, The Sims 4 стала безплатною лише у 2022 р., через 8 років після релізу.

«Це означає, що коли Project Rene буде готовий і повністю відкритий для гравців, ви зможете приєднатися, грати та досліджувати його без підписки, покупки основної гри чи енергетичної механіки», — заявили в EA.

The Sims 5 співіснуватиме з іншими іграми серії Sims, зокрема з The Sims 4.

«Project Rene та The Sims 4 будуть існувати поруч. Ми продовжуватимемо підтримувати обидві гри одночасно та плануємо надати більше захоплюючого вмісту спільноті The Sims 4 у найближчому майбутньому», — наголошує EA.

Як і у випадку з The Sims 4, нова гра буде заробляти з продажу розширень, контент-паків тощо. Нагадаємо, з моменту релізу у 2014 році для The Sims 4 вийшло 14 великих платних Expansion pack, останній з яких, Horse Ranch – 20 липня 2023 р. Крім того, гра отримала 12 трохи менших за кількістю контенту Game packs, звісно ж, теж платних.

Вважається, що з моменту релізу The Sims 4 розійшлася тиражем у 70 млн копій на усіх платформах. Ще 16 млн гравців приєдналося після того, як в жовтні 2022 р. гра стала безплатною.