Компанія Google запроваджує функцію, яка дозволяє копіювати відеокадри у веббраузері Chrome без необхідності створення скріншотів. Вона доступна для Windows, Mac, Linux і ChromeOS. Про це повідомляє Engadget.

У такий спосіб компанія намагається полегшити життя користувачам, адже скріншоти часто мають низьку якість зображення. Функція має ще одну перевагу – вона прибирає панель управління відео.

У Chrome з’явилася функція копіювання кадрів із відео, але до неї є питання

З усім тим, функція поки працює не зовсім так, як заявлено. Приміром, для її доступу на YouTube знадобиться два кліки мишкою замість одного. Крім цього, поки в користувачів немає змоги зберегти зображення окремим файлом на робочому столі. Наразі вони можуть вставляти кадри, приміром, у Google Docs або Apple Notes.

Функція – технічно корисна, але зараз доволі обмежена. Користуватися нею зручно на YouTube, але є питання до її роботи на інших платформах. Тож, очевидно, вона потребуватиме доопрацювання.

Раніше повідомлялося про функцію розпізнавання документів у вигляді зображень і перетворення їх на текст, яку анонсували для Chrome. Її запровадження є частиною більшої ініціативи з забезпечення доступу до вебконтенту людей з вадами зору або проблемами у сприйнятті текстової інформації.