Комплектації та можливості сучасних флагманських смартфонів в дечому можуть перевершити чимало лептопів. Але з моделлю OnePlus Ace 2 Pro виробник дійсно пропонує разючі характеристики.

Так, поки більшість смартфонів, навіть серед флагманських моделей, отримує 8 чи 12 ГБ оперативної пам’яті (а в iPhone 14 Pro взагалі 6 ГБ), анонсований на сторінці Weibo OnePlus Ace 2 Pro в максимальній комплектації з терабайтним накопичувачем може похизуватися чималими 24 ГБ ОЗП (при цьому, для прикладу, стандартом навіть для ігрових ПК все ще залишаються комплектації з 16 ГБ). В «молодших» комплектаціях цього смартфона пам’яті також вистачає: 12/256 та 16/512 ГБ.

Разом із Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 та таким вмістом пам’яті, OnePlus Ace 2 Pro позиціюється ігровим пристроєм. Саме така категорія смартфонів зазвичай і отримує побільше ОЗП та має чималі накопичувачі навіть в базових версіях.

І на цьому виробник не зупинився. Ємність батареї в Ace 2 Pro становить 5 000 мА•год, але таким вже нікого не здивувати. Приємним сюрпризом тут є підтримка швидкого заряджання SuperVooc потужністю 150 Вт. Це дозволить акумулятору отримати 50% заряду всього за 5 хвилин з фірмовим блоком живлення. (Знову ж, суто для порівняння, сучасні моделі MacBook Pro постачаються з блоками живлення потужністю від 67 до 140 Вт, не кажучи вже про звичайні лептопи чи смартфони.)

Найімовірніше, OnePlus Ace 2 Pro має більше оперативної пам’яті за ваш ПК, та підтримує потужніше заряджання за ваш лептоп

OnePlus Ace 2 Pro також має третю цікаву особливість, яка прихована в можливостях дисплея. І це не роздільна здатність (2772×1240 пікселів) чи частота оновлення (120 Гц), як можна було б припустити. Екран Ace 2 Pro здатен коректно працювати з мокрими пальцями чи маючи на собі бризки води. Зазвичай подібні обставини ускладнюють роботу екранів смартфонів, що можна побачити навіть у водонепроникних гаджетів під звичайним дощем.

Вартість OnePlus Ace 2 Pro на домашньому ринку становитиме $415, $550 та $690, в залежності від комплектацій пам’яті. Наразі пристрій доступний лише для передзамовлення, а надійти у продаж має вже 23 серпня. Інформації щодо глобальних продажів та рівня цін поки що немає.