Майбутні флагмани Samsung Galaxy S24 будуть оснащені передовою технологією дисплея, яка також буде використана Apple пізніше з виходом iPhone 16. За даними південнокорейського видання Chosun, галузеві інсайдери впевнені, що лінійка S24 стане першими смартфонами, які дебютую з OLED-дисплеями M13, повідомляє TechRadar.

Літера M в M13 означає якість матеріалів, що використовуються в OLED-панелі, а цифра вказує на покоління технології, про яку йдеться. Більш досконалі матеріали (а також їхня конфігурація всередині панелі та наявність поляризатора) допомагають підвищити ефективність коефіцієнта пропускання (тобто ефективність вихідного сигналу дисплея) і знизити енергоспоживання.

Такі смартфони, як Samsung Galaxy Fold4 2022 року, Galaxy Flip4 (разом з цьогорічними Fold5 і Flip5) та iPhone 14 Pro Max від Apple, використовують OLED-панелі M12 виробництва Samsung Display. Доволі дивно, але цьогорічний Galaxy S23 Ultra використовує модифіковану панель M11.

У звіті інсайдерів також очікується, що iPhone 15 Pro і 15 Pro Max будуть оснащуватися панелями M12, а технологія M13, призначена для серії Galaxy S24, навряд чи дебютує на смартфонах Apple, поки не з’явиться лінійка iPhone 16 вже наступного року.

Окрім більш досконалої технології екрана, дані інсайдерів свідчать про те, що ми нарешті можемо побачити стрибок у базовому обсязі оперативної пам’яті в Galaxy S24.

Компанія Samsung встановила базовий обсяг оперативної пам’яті на своїх пристроях на рівні 8 ГБ ще в серії Galaxy S20, причому S20 і S20 Plus мали 8 ГБ, а Galaxy S20 Ultra був доступний з 12 ГБ оперативної пам’яті (або 16 ГБ у випадку моделі з 512 ГБ пам’яті).

Тепер, однак, ця планка може бути піднята до 12 ГБ для Galaxy S24 і 16 ГБ для S24 Ultra. Поточні флагманські смартфони Samsung вже використовують одні з найшвидших та найефективніших чипів пам’яті (LPDDR5x) та накопичувачів (UFS 4.0), доступних на мобільному ринку.

Таким чином, збільшення оперативної пам’яті додасть користувачам впевненості у тому, що їхні смартфони будуть так само швидко працювати з майбутніми оновленнями операційної системи. Нагадаємо, що Samsung пропонує 4 роки оновлень Android та 5 років оновлень безпеки.