Кінокомпанія «Артхаус Трафік» презентувала трейлер українського фільму «Я, Ніна» / Lucky Girl який виходить в прокат вже 7 вересня 2023 р.

Ця стрічка режисерки Марисі Нікітюк – життєствердна драма, знята за мотивами особистої історії журналістки та телеведучої Яніни Соколової.

Головна героїня стрічки Ніна Сокіл – сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В житті Ніни є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.

Кошторис фільму оцінюється у 16,838 млн грн, 11,787 млн з яких складає державна підтримка.

У фільмі «Я, Ніна» / Lucky Girl знялися Ксенія Хижняк, Максим Панченко («Червоний. Без лінії фронту»), Олексій Тритенко («Я працюю на цвинтарі», «Крути 1918»), Ігор Колтовський («Погані дороги», «Червоний») та інші українські актори.

У трейлері звучить пісня «Сьомий день» рок-гурту «Друга Ріка». Ця композиція стала офіційним саундтреком стрічки. Фронтмен гурту Валерій Харчишин з’являється у фільмі в камео.