Adastra Cinema презентувала український трейлер романтичної фантастичної комедії (але ми не певні, що це саме комедія) The Pod Generation / «Репродукція майбутнього».

Стрічка демонструє версію недалекого майбутнього, де діти формуються та народжуються зі спеціального високотехнологічного «яйця» – «pod-а». Звичайно, і така «вагітність» має свої ускладнення. І чи витримають ці особливості подружня пара Рейчел (Емілія Кларк) та Айві (Чіветел Еджіофор)? Вона розробляє штучний інтелект, а він викладає ботаніку, яка нікому вже не потрібна. Але чи дійсно погляди Рейчел та Айві на природу життя так сильно відрізняються?

Режисерка стрічки The Pod Generation / «Репродукція майбутнього» – франко-американка Софі Бартез (Cold Souls, Madame Bovary), оператор – американський індо-українець Андрій Парех. У фільмі знялися Емілія Кларк (Game of Thrones, Terminator Genisys, Solo: A Star Wars Story), Чиветел Еджіофор (12 Years a Slave, Dirty Pretty Things, Serenity), Розалі Крейг, Вінет Робінсон, Кетрін Хантер, Жан-Марк Барр та інші.

«Краса сценарію Софі, їх з Андрієм бачення цього проєкту – таке чітке візіонерство, яке при цьому доступне кожному. Я вважаю, що цей фільм, наша історія, історія Рейчел та Алві – універсальна і буде зрозумілою більшості пар і більшості батьків» – каже про фільм актриса Емілія Кларк.

Прем’єра The Pod Generation / «Репродукція майбутнього» в Україні відбудеться вже 31 серпня 2023 р.