Платформа Fondy за підтримки Visa представила на українському ринку новий продукт – застосунок Fondy Terminal.

Це функціональне POS-рішення, яке замінює все касове обладнання і дозволяє приймати оплати офлайн та онлайн. Також воно дає змогу підключати нові торгові точки й касирів без зайвих документів та реєстрацій.

Fondy Terminal дозволить підприємствам зі сфери послуг і мобільної торгівлі, а також фрилансерам, операторам служб доставки й інших сервісів зручно та безпечно приймати безконтактні платежі від клієнтів. Щоб отримати оплату, підприємець вказує суму операції у застосунку, а покупець для оплати прикладає картку чи гаджет до девайса із застосунком. Чек можна надіслати на пошту або в месенджері.

Fondy Terminal приймає всі види безконтактних карток, а також платежі через Apple Pay, Google Pay та розумні годинники.

«З Fondy Terminal звичайний мобільний телефон на ОС Android стає повноцінним POS-терміналом для безконтактного прийому платежів. Це сучасна альтернатива обмеженому в функціоналі та дорогому в обслуговуванні касовому обладнанню. Наш інноваційний продукт, створений за підтримки Visa, – це майбутнє у вашому смартфоні», – зазначила засновниця та керуюча партнерка Fondy Валерія Вагоровська.

Fondy Terminal використовує технологію Visa Tap to Phone, яка трансформує смартфон на базі Android OS (від 8.0 і вище) у повноцінний платіжний термінал. Рішення допоможе МСБ замінити традиційні POS-термінали та касові апарати, які необхідно орендувати, підключати та обслуговувати, на сучасніший та ефективніший спосіб прийому безготівкових оплат.

«Ми раді партнерству з компанією Fondy та впевнені, що Fondy Terminal на базі технології Visa Tap to Phone стане комфортним і безпечним рішенням для підприємців, які хочуть надати власним клієнтам можливість платити зручно», – сказав старший директор Visa з цифрових рішень в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи Олександр Стельмах.

Fondy Terminal включає вбудований ПРРО для автоматичної онлайн-фіскалізації чеків у ДПС, дає доступ до розгорнутої аналітики та можливість швидкого повернення платежів, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Застосунок вже доступний для завантаження у Google Play Store.

Fondy Terminal є частиною омніканальної платформи для роботи з онлайн- та офлайн-платежами. Після реєстрації в застосунку користувачеві стають доступні всі можливості платіжного сервісу Fondy.