В Україні скасовано обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів для отримання водійського посвідчення. Про це йдеться в повідомленні МВС України в Telegram.

Упродовж року після завершення навчання в автошколі та отримання свідоцтва про теоретичну підготовку кандидат має необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту. Також у нього є необмежена кількість спроб упродовж двох років із дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки для складання практичного іспиту.

«Інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів (у разі неуспішного складання) становить не менше ніж 10 календарних днів. Результат успішно складеного теоретичного іспиту буде дійсним упродовж одного року, а практичного, – два роки», – сказано в повідомленні.

Крім цього, оновлено екзаменаційний лист практичного іспиту, у якому визначено типові помилки та критерії для оцінювання здібностей кандидата на право отримання водійського посвідчення.

Раніше повідомлялося, що в Україні майбутні водії зможуть самостійно вивчати теоретичну частину, не відвідуючи для цього автошколу. Відповідний законопроєкт ухвалила в цілому Верховна Рада.