Компанія Apple пообіцяла виправити помилку в пристроях iPhone, iPad та iPod Touch, яка може впливати на обмеження батьківського контролю екранного часу для дітей, повідомляє The Wall Street Journal.

Баг впливає на функцію під назвою Downtime, яка дозволяє батькам віддалено встановлювати години, коли діти не можуть користуватися своїми пристроями.

«Ми знаємо, що деякі користувачі можуть зіткнутися з проблемою, коли налаштування екранного часу несподівано скидаються, – заявив представник компанії. – Ми дуже серйозно ставимося до цих повідомлень, і ми робили, й продовжуватимемо робити оновлення, щоб виправити ситуацію».

Батьки, які перевіряли функцію, виявили, що запланований час або повернувся до старих налаштувань, або взагалі був видалений. Це дозволило дітям користуватися своїми пристроями за власним бажанням. Один користувач змінив свій пароль, але виявив, що йому потрібно перезавантажувати функцію кілька разів на тиждень.

Apple знала про цю проблему і раніше, але повідомила, що вона була виправлена з випуском iOS 16.5 у травні. Однак журналісти виявили проблему в наступних релізах і навіть в бета-версії iOS 17.

Екранний час був представлений у 2018 році на конференції розробників Apple, що дозволило батькам віддалено перевіряти звіт про активність своєї дитини та керувати часом використання додатків. Вони також можуть встановити певну кількість часу для кожного додатка.