Sony презентувала нове покоління TWS-навушників WF-1000X. Компанія заявляє, що ця модель пропонує найкраще шумопоглинання на ринку. Інженери вдосконалили систему ANC – для її роботи використовуються два процесори власної розробки (Integrated Processor V2 та HD Noise Cancelling Processor QN2e), шість мікрофонів, а також оновлені амбушури, які відповідають за пасивну звукоізоляцію.

Нові 8.4 мм драйвери Dynamic Driver X мають забезпечити користувачів ще більш насиченим і деталізованим звучанням. Традиційно для топових навушників Sony є підтримка Hi-Res Audio і кодека LDAC. Для з’єднання з джерелами звуку передбачено модуль Bluetooth 5.3. З’явилась підтримка функції відстеження положення голови користувача, втім вона поки працює тільки у зв’язці з Android. Також підтримується одночасне підключення до двох пристроїв, голосові помічники Google Assistant та Alexa, функція Google Fast Pair та інші.

Sony WF-1000XM5

Дизайн WF-1000XM5 не зазнав суттєвих змін, якщо порівнювати з попередником. Навушники стали трохи компактнішими й легшими. Корпус виконано із глянцевого та матового пластику. Заявлений захист від вологи згідно з рейтингом IPX4. Автономність новинки складає до 8 годин без ANC (до 6 годин з ANC). Разом із кейсом, який підтримує бездротову зарядку – до 24 годин. Три хвилини зарядки у кейсі забезпечують до 60 хвилин відтворення музики.

Sony WF-1000XM5

Sony WF-1000XM5 пропонуються у двох кольорах: чорному і бежевому. Вартість – £259 / $299.99 / €319.