Київська міська державна адміністрація запровадила функцію для оплати проїзду через Apple Pay в муніципальних автобусах Києва.

Тепер користувачі зможуть здійснити оплату, підносячи свій iPhone або Apple Watch до розташованого в автобусі зчитувача. Власники сумісних iPhone або Apple Watch також зможуть увімкнути «Експрес-режим», який дозволить оплачувати проїзд без потреби розблоковувати пристрій чи виводити його з режиму сну.

«Функція «Експрес-режим» забезпечить захищеність, зручність та безпеку оплати проїзду для пасажирів громадського транспорту. Оплата пристроєм Apple в один доторк зробить поїздку до пункту призначення легшою і швидшою. Працюємо далі, щоб зробити Київ комфортнішим та зручнішим для мешканців», – сказав керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Щоб підключити цю функцію, користувачам потрібно додати кредитну або дебетову картку, що відповідає вимогам, до Apple Wallet. Потім вони можуть увімкнути «Експрес-режим», виконавши такі дії:

  • Відкрийте програму «Гаманець» на iPhone і виберіть картку;
  • Натисніть кнопку «Більше» (…), а потім – «Дані картки»;
  • Натисніть «Параметри експрес-проїзду»;
  • Виберіть бажану кредитну або дебетову картку.

Щоб забезпечити ще більшу зручність користування функцією, після ввімкнення «Експрес-режиму» клієнти зможуть використовувати свій iPhone для оплати проїзду в громадському транспорті до п’яти годин, навіть якщо пристрій розряджений, завдяки резервному живленню.

Дані кредитної чи дебетової картки, доданої до Apple Wallet, ніколи не передаються компанії Apple і не зберігаються на її серверах.