Так-так, не «дрім-кар», а справжній «диво-кар»! Адже саме на цьому спеціалізується компанія Mitsuoka: перетворення стандартних автомобілів у нестандартні – і це ще м’яко сказано! Адже повністю змінюється кузов та дизайн.

Перші автомобілі Mitsuoka будувались на основі компактних японських автомобілів та були схожі на британські моделі 1950-х років. Проте зараз в гамі компанії є кросовер, побудований на основі Toyota RAV4 та схожий на великі американські позашляховики 1980-х. І ось ще один диво-кар від японців – Mitsuoka Himiko, який пройшов процедуру оновлення до запуску 2024 модельного року.

Як і в попередніх випадках, не йдеться про копіювання певної моделі; більше йдеться про дотримання загального стилю. Цього разу для новинки Mitsuoka Himiko обрано стиль потужного швидкісного родстера епохи 1950-1960 років: схоже на Morgan Aero 8 або Jaguar XK120.

Звісно, взяли відповідну основу – родстер Mazda MX-5 актуальної генерації. Щоправда, копіюється лише стиль: адже під капотом Mitsuoka Himiko ховається звичайний 1,5-літровий двигун (хоча у МХ-5 є більш потужний 2-літровий варіант). Крім того, на основу натякає й салон автомобіля. Проте дизайн змінено радикально: істотно збільшена довжина (4,58 метра проти 4-метрової МХ-5), оригінальні фари та решітка радіатора, виділені крила над колесами, власні ліхтарі та кришка багажника. Серед змін Mitsuoka Himiko 2024 модельного року – нове декоративне оздоблення та розширений перелік оснащення типу «все включено».

Як розповідає видання motor1.com, таких автомобілів Mitsuoka Himiko буде випущено всього десять. Кожен з них оцінюється у близько $50 тис. – при тому, що основа Mazda MX-5 1.5 коштує приблизно вдвічі менше. Ось такі вони, ці «дорогі авто-іграшки» для тих, хто хоче максимально виділитись з натовпу.