Google з 18 липня 2023 року запускає в Україні освітній курс «Виведіть свій бізнес на міжнародний ринок». Він буде корисним власникам малого та середнього бізнесу, хто вже вийшов на міжнародні ринки, але бажає більшого. Також він зацікавить тих, хто лише наважується спробувати експорт.

Учасники курсу дізнаються, як сформувати дорожню мапу виходу бізнесу на новий ринок. Також вони ознайомляться, як використовувати інструменти Google, наприклад, Market Finder, для експорту.

Крім цього, учасники зможуть знайти в Україні досвідчених партнерів для побудови операцій за кордоном та почати швидке масштабування власного бізнесу. Водночас учасники курсу матимуть нагоду отримати бонус на рекламу в розмірі 10 тис. грн.

Відеоматеріали до освітнього курсу можна переглядати в будь-якій послідовності та в зручний для кожного час.

«В умовах війни малі та середні бізнеси, що експортують свої товари та послуги, не тільки виживають, але й розвиваються. Їх експортні операції допомагають зберігати робочі місця, платити податки, робити пожертви на гуманітарну допомогу в Україні. Також серед основних переваг масштабування бізнесу на нові ринки: збільшення продажів, збільшення прибутку та клієнтської бази, генерування нових ідей для продукту чи послуги, можливість стати більш стійкими та конкурентоспроможними. Саме тому Google прагне допомогти українському малому та середньому бізнесу розширити свої можливості, завдяки експорту послуг та товарів на нові ринки», – пояснили в компанії.

Курс запускають в межах довгострокової програми підтримки малого та середнього бізнесу, що виробляє свої товари та послуги в Україні та зацікавлений у виході на нові ринки.

Google Україна реалізує цю програму за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес, Спілки Українських підприємців.