Sony Pictures та Apple TV+ презентували офіційний трейлер фільму Рідлі Скотта «Наполеон» / Napoleon з Хоакіном Феніксом у головній ролі. Схоже, після Joker Хоакіну Феніксу на роду написано грати божевільних геніїв.

Продуктивності Рідлі Скотта, якому вже виповнилося 85 років, можна лише позаздрити. У 2021 р. він випустив The Last Duel та House of Gucci, зараз готується презентувати Napoleon, а у 2024 р. – Gladiator 2!

Napoleon частково заснований на концепції Стенлі Кубрика 1969 р., але сценарій писав Девід Скарпа, якій працював зі Скоттом над фільмом All the Money in the World. Це буде дійсно масштабна картина: на відміну від багатьох фільмів про Наполеона, у яких показані одна-дві великих битви, у фільмі Скотта їх цілих шість.

Як вже було зазначено, у ролі полковника/генерала/імператора Наполеона знявся актор Хоакін Фенікс (Gladiator, Joker, The Master). Жозефіну Богарне зіграла талановита Ванесса Кірбі (The Crown, Pieces of a Woman). Крім того, у стрічні знялися Тахар Рахім, Людівін Саньє, Пол Ріс, Юссеф Керкур, Джон Холлінгворт та інші.

«Наполеон» / Napoleon має вийти в США 22 листопада 2023 р., а пізніше з’явитися в Apple TV+.