Щойно дебютував оновлений кросовер Volkswagen Touareg – флагман модельного ряду Volkswagen, на якому компанія намагається показати свої найкращі досягнення. Що додалось під час оновлення?

Схоже, найбільш важливою зміною є фари автомобіля: віднині Volkswagen Touareg може мати «розумні» матричні фари IQ.Light HD LED, причому загальна кількість світлодіодів у такому випадку перевершує 38 тис. Схоже, автомобільні компанії знайшли собі новий параметр «чим мірятись»…

Інші зміни Volkswagen Touareg очікувані для планового рестайла: оновлений передній бампер, розширена решітка радіатора, нові варіанти колісних дисків, змінений задній бампер. Також з’явилась вставка на кришці багажника, що поєднує ліхтарі. До речі, зверніть увагу: фари та ліхтарі тепер мають L-подібні риски, а їх разом поєднують смужки з підсвічуванням.

Традиційно для компанії, передбачений варіант Volkswagen Touareg R-Line (червоний автомобіль), що відрізняється дрібницями у зовнішності: власні колісні диски, загострені вставки в передньому бампері. Також можна відзначити чорне глянцеве забарвлення, проте це особливість пакета Black Style, що доступний для будь-якого варіанту Volkswagen Touareg.

Технічні оновлення мінімальні й загалом стосуються налаштувань різноманітних електронних систем або розширення їх функцій. Якщо казати про двигуни, то кросовер Volkswagen Touareg й надалі пропонує 3-літрові V6 з турбінами: дизельні (231 або 286 к.с.) та бензинову на 340 «коней». На базі останнього варіанту побудовано й дві версії PHEV-гібридів: модифікація eHybrid має потужність 381 к.с., а «заряджена» версія R eHybrid видає 462 к.с.

Нарешті, кілька слів про салон оновленого автомобіля Volkswagen Touareg. Загальний дизайн не змінився, проте використано нові оздоблювальні матеріали та покращені деякі функції: наприклад, голосове керування та навігація. Кнопки отримали нове оформлення, додано декор з підсвічуванням та назвою моделі, зросла потужність бездротової зарядки.

Наразі немає інформації про старт виробництва та продажів оновленої моделі Volkswagen Touareg. Але, напевно, затягувань не буде – старт виробництва влітку, перші продажі відбудуться вже восени. Тож маємо всі шанси ще до кінця року побачити оновлений Volkswagen Touareg в Україні.