Fairphone представила свої перші накладні навушники. Особливостями Fairbuds XL є те, що вони виготовлені з перероблених матеріалів, а також їх висока ремонтопридатність, завдяки модульному дизайну.

Навушники складаються з 11 частин. Пристрій досить легко розібрати та замінити якийсь модуль у разі виходу його зі ладу. Наприклад, коли відчуєте, що акумулятор місткістю 800 мА⋅год вже не тримає заявлених 30 годин відтворення музики, можна без проблем встановити новий.

Fairbuds XL виготовлені на 100% із перероблених алюмінію й текстилю та на 80% з переробленого пластику. Навіть для електроніки всередині навушників використовується 100% перероблена олов’яна паяльна паста.

Fairbuds XL - модульні накладні навушники, які досить легко ремонтувати

За відтворення звуку відповідають 40-мм драйвери. Для під’єднання до аудіоджерел передбачено модуль Bluetooth 5.1 з підтримкою кодеків AAC, SBC і aptX HD. Підтримується й одночасне підключення до двох девайсів. Щобільше, навушники можна використовувати у дротовому режимі через порт USB-C (3.5-мм аудіороз’єма не передбачено).

Є режим активного шумопоглинання. При його використанні загальний час роботи від одного заряду зменшується до 26 годин. Навушники працюють з голосовими помічниками Google Assistant, Apple Siri, Amazon Alexa. Пристрій захищений від вологи й пилу згідно з класом IP54. У фірмовому додатку можна налаштувати еквалайзер та оновити програмне забезпечення.

Fairbuds XL доступні у чорному та зеленому кольорах. Вартість – €249 / £219.