Microsoft продовжує вдосконалювати системний додаток Photos у Windows 11 — наприклад, минулого року він отримав інтеграцію з iCloud, а зараз компанія представила нові функції Photos у тестових збірках Windows 11, які доступні в каналах Canary і Developer.

По-перше, це режим слайдшоу — за словами розробника додатка, це був найпопулярніший запит від спільноти після запуску оновленого Photos восени минулого року. У слайдшоу працюють різні анімації, ефекти переходів, доступне програвання музики тощо.

Photos у Windows 11 отримає режим слайдшоу і ретушування зображення

Ще одна функція, яку просили користувачі – Timeline Scrollbar. У Photos повернеться “шкала часу” для усіх категорій фото, що сортують знімки за часом створення, і групуватиме їх за роками та місяцями — тож користувач за допомогою вертикальної шкали зможе “проскролити” свою колекцію фото до потрібної дати.

Photos у Windows 11 отримає режим слайдшоу і ретушування зображення

І остання велика функція, яку зараз тестує Microsoft – Spot Fix, що дає можливість ретушувати фотографії, видаляючи з них плями або небажані ділянки. На жаль, це не аналог Magic Eraser від Google – Spot Fix не дозволяє вибрати об’єкт і змусити його “зникнути”, а просто намагається заретушувати обрану ділянку, щоб її вміст відповідав решті фотографії.

Photos у Windows 11 отримає режим слайдшоу і ретушування зображення

Крім того, нова версія Photos отримала й менш значущі оновлення — наприклад, підтримку drag-n-drop під час імпорту з зовнішніх пристроїв, виправлення проблем з відтворення аудіо у відеофайлах, підтримку вибору кількох фотографій за допомогою клавіш Shift і Ctrl тощо.

Щоб отримати доступ до нових функцій, користувачі програми Windows Insider мають оновити Photos до версії 2023.11050.2013.0 або вищої. Коли вони з’являться у стабільній версії Windows 11, поки невідомо, але скоріше за все протягом найближчих місяців.