Компанія Microsoft представила у прев’ю з розширеним набором функцій інструмент Designer для створення дизайну на основі штучного інтелекту. Про це пише TechCrunch.

Він дозволяє створювати дизайни для презентацій, плакатів, цифрових листівок, запрошень, графіки тощо, щоб ділитися ними, зокрема в соціальних мережах. Designer використовує створений користувачем контент і ШІ для перетворення тексту в зображення від OpenAI.

«Починаючи з жовтня, моделі штучного інтелекту постійно вдосконалювалися, і ми працювали над тим, щоб вплести ці потужні можливості в канву Designer ще більш захоплюючими способами, зберігаючи при цьому ваш контроль», – пояснив генеральний директор підрозділу Microsoft 365 Consumer Брайан Роньє в своєму блозі.

Тепер Designer може генерувати текстові підписи та хештеги для публікацій у соцмережах, пропонуючи користувачу кілька ідей на вибір. Водночас він здатен створювати анімовані візуальні ефекти, включаючи фони та текстові переходи на основі штучного інтелекту.

Згодом цей інструмент отримає додаткові функції редагування. Приміром, він матиме можливість розмістити об’єкт у певному місці графіки та автоматично заповнити решту зображення. Майбутні опції «стерти» та «замінити фон» дозволять користувачам зафарбовувати об’єкти, людей або фон.

Протягом періоду попереднього перегляду Designer буде безплатним. Він буде доступним на вебсайті Designer і в браузері Microsoft Edge через бічну панель.

Нагадаємо, що Microsoft відмовляється від виробництва клавіатур, мишей та вебкамер під брендом Microsoft, натомість компанія планує зосередитися на аксесуарах під брендом Surface.