Застосунок для вивчення мов Duolingo, який має понад 500 мільйонів користувачів, працює над сервісом для вивчання музики, повідомляє TechCrunch.

Технологічна компанія, що базується в Піттсбурзі, наразі має невелику команду, яка працює над музичним продуктом, і шукає вчителя з музики, який має теоретичні знання і практичний досвід викладання.

Компанія також розмістила оголошення про вакансію позаштатного консультанта з музичної композиції та навчальних програм, але більше не приймає заявки на цю посаду.

В описі вакансій вказано, що новий застосунок навчатиме основних понять теорії музики за допомогою популярних пісень і викладачів.

Duolingo поступово вийшов за рамки вивчення мов і запустив кілька допоміжних проєктів, які можуть приносити значні прибутки в найближчі роки. Наприклад, The Duolingo English Test, який з’явився в результаті хакатону у 2014 році, — це онлайн іспит, який перевіряє рівень володіння мовою. Під час пандемії компанія також запустила Duolingo ABC – безплатний додаток, орієнтований на вивчення англійської мови для дітей віком від 3 до 6 років.

Наразі застосунком Duolingo для вивчення мов користуються 500 мільйонів людей. Відповідно до останніх квартальних звітів, минулого року компанії вдалося подвоїти платну базу користувачів. Її загальний дохід у 2022 році також майже подвоївся і сягнув $369,5 мільйона.