Компанія Meta заявила, що виконає більшість рекомендацій, наданих незалежною наглядовою радою щодо політики звільнення відомих користувачів від деяких правил, пов’язаних з контентом.

Однак материнська компанія Facebook відхилила деякі пропозиції щодо підвищення прозорості та зменшення упередженого ставлення до контенту, створеного публічними особами.

Наглядова рада закликала переглянути суперечливу систему «перехресних перевірок», яка надає публічним особам додаткову свободу дій для розміщення контенту, який порушує політику компанії.

Meta також заявила, що доопрацює свої критерії для оцінки, хто може бути включений до списку, «щоб краще враховувати інтереси прав людини та справедливості», а також скоротити час, необхідний для розгляду справ.

Рада заявила, що ця практика надає привілеї сильним світу цього і дозволяє бізнес-інтересам впливати на рішення щодо контенту.

Одна з рекомендацій, яку Meta відхилила — позначати сторінки та акаунти певних публічних осіб, які отримують особливий захист від компанії.