В асортименті Garmin з’явилися нові смартгодинники, які належать до середнього цінового сегмента. Вони обладнані AMOLED-дисплеями, мають “просунуту метрику тренувань” для бігунів, пропонують різноманітні дані про якість сну та здоров’я користувача, включаючи показник варіабельності серцевого ритму (HRV).

Forerunner 265 Series пропонуються у двох розмірах: 42 мм (1,1″ дисплей) Forerunner 265S і 46 мм (1,3″ екран) Forerunner 265. S-версія пропонує до 24 годин роботи з увімкненим GPS та до 15 днів у звичайному режимі використання. Модель 265 має скромніші показники — до 20 годин в GPS-режимі й до 13 днів у повсякденному.

Обидва смартгодинники мають сенсори Pulse Ox, моніторять “енергію тіла”, контролюють рівень стресу, мають інструменти для слідкування за менструальним циклом і вагітністю. Також гаджети демонструють рівень VO2 і ваші спортивні показники, плюс мають різні тренувальні режими.

Старша модель Forerunner 965 отримала 1,4″ дисплей, автономність до 31 години з активним GPS і до 23 днів у звичайному режимі. В доповнення до усіх можливостей годинників Forerunner 265 Series, Forerunner 965 вміє вимірювати деякі додаткові показники. Наприклад, коефіцієнт навантаження (співвідношення між короткостроковим і довгостроковим тренувальним навантаженням), інформацію про витривалість у режимі реального часу для керування рівнями навантажень, а також детальні показники скелелазіння (включно з градієнтом, відстанню та збільшенням висоти). Окрім того, годинник має вбудовані карти й більший накопичувач для зберігання музики.

Forerunner 965 надійде у продаж за ціною від $599, а Forerunner 265 Series коштують від $449.