Ще один цікавий ігровий ролик, що було показано в рамках IGN Fan Fest 2023, це геймплейний трейлер нової гри від відродженої Telltale Games (LCG Entertainment) – The Expanse: A Telltale Series.

Так, це адвентюра за мотивами всесвіту фантастичних романів «Експансія» Джеймса С. А. Корі, який розробляє студія Deck Nine (Life Is Strange: Before the Storm, Life Is Strange: True Colors) під наглядом оновленої Telltale.

Події The Expanse: A Telltale Series відбуваються до подій романів та телесеріалу «Експансія», а грати ми будемо за ту саму Каміну Драммер, яка у майбутньому стане помічником Фреда Джонсона на станції «Тихо», а потім командиром станції «Медіна» та президентом Транспортного Союзу. Озвучувати героїню буде та сама актриса Кара Джі, що зіграла її в телесеріалі «Експансія». По сюжету Каміна Драммер має впоратися з кривавим заколотом на борту корабля «Артеміда».

За попередньою інформацією The Expanse: A Telltale Series вийде на Windows ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One та Xbox Series S|X влітку 2023 р.