Samsung приєднався до останнього раунду фінансування шведського додатка для відстеження фертильності Natural Cycles, прагнучи впровадити технологію жіночого здоров’я у свої смартгодинники Galaxy.

Додаток Natural Cycles, який відстежує температуру тіла для визначення фертильності, у 2018 році став першим у своєму роді контрацептивом, схваленим Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Samsung планує представити додаток на пристроях Galaxy Watch5 у другому кварталі, а його інвестиції є частиною раунду фінансування Natural Cycles Nordic AB на суму $7 млн.

Компанія, заснована фізиком Еліною Берглунд та її чоловіком Раулем Шервіцлем, залучила «скромну» суму, оскільки пріоритетом для неї було залучення стратегічних партнерів, щоб допомогти розширити кількість варіантів відстеження.

Samsung інвестує у шведський додаток для Galaxy Watch для відстеження фертильності

Додаток має понад два мільйони користувачів у всьому світі. Власники смарткаблучки Oura можуть користуватися застосунком з серпня, а у вересні Apple представила власну функцію відстеження овуляції у своїх пристроях Apple Watch.

У США, найбільшому на сьогодні ринку компанії, питання репродуктивних прав і конфіденційності опинилися в центрі уваги після того, як Верховний суд минулого року скасував історичне рішення у справі Роу проти Вейд про доступ до абортів, що призвело до заборон і обмежень у сфері репродуктивного здоров’я, а також до занепокоєння щодо конфіденційності особистих даних.

За словами Рауля Шервіцла, компанія Natural Cycles «добре підготовлена до роботи в умовах після рішення у справі «Роу проти Вейд», оскільки вона є регульованим медичним приладом і має надійний захист приватності».

«Оскільки багато контрацептивів можна придбати лише за рецептом, вільна доступність Natural Cycles ставить його в унікальне становище, і саме тому ми продовжуємо спостерігати такий високий рівень зростання», – сказав він.