Viper Mini Signature Edition – найлегша ігрова миша в лінійці компанії Razer. Її вага складає лише 49 грамів, що на 16% менше за попереднього рекордсмена — модель Viper V2 Pro.

Корпус миші являє собою екзоскелет із магнієвого сплаву з напівпорожнистою внутрішньою частиною. “Ми хотіли вийти за рамки традиційного стільникового дизайну, і для цього був потрібен матеріал із винятковим співвідношенням міцності та ваги”, – зазначив керівник відділу промислового дизайну Razer Чарлі Болтон. “Після оцінки пластику, вуглецевого волокна та навіть титану, ми зрештою обрали магнієвий сплав за його виняткові властивості”.

Razer заявляє, що у Viper Mini Signature Edition використовуються бездротові технології HyperSpeed Wireless і HyperPolling Wireless з частотою опитування 4000 Гц, тож вона буде однією з найефективніших бездротових мишей.

Гаджет містить оптичний датчик Razer Focus Pro 30K (чутливість до 30000 DPI) і оптичні перемикачі третього покоління з життєвим циклом у 90 млн кліків. Максимальна швидкість – 750 IPS, максимальне прискорення – 70 G. Доступно 5 програмованих кнопок. Можна під’єднати мишу до ПК і з допомогою USB-C кабелю. Вбудованого акумулятора вистачає приблизно на 60 годин роботи. Повна зарядка триває менш як 90 хвилин.

Viper Mini Signature Edition можна буде придбати ексклюзивно на сайті Razer з 11 лютого за ціною $279.