Під час зустрічі в Давосі команда Мінцифри звернулася до Meta із запитом переглянути політику модерування контенту, щоб компанія не блокувала та не видаляла дописи українських користувачів про війну.

Про це Мінцифри повідомляє у своєму Telegram-каналі.

«Про це поговорив Михайло Федоров з президентом з глобальної політики компанії Meta Ніком Клеггом та віцепрезиденткою з питань політики модерування Монікою Біккерт під час зустрічі в Давосі»

Нещодавно Meta розробила й ухвалила адаптовану політику модерації контенту для висвітлення війни. Поступово це рішення починає діяти. 

Також Meta не блокуватиме сторінки Азовців та контент про полк «Азов», якщо він не порушує стандарти спільноти Meta.

«Facebook та Instagram стали потужними інструментами для донесення правди про війну до всього світу. Команда Мінцифри постійно комунікує з корпорацією Meta щодо співпраці. Розблокували сотні акаунтів українських військових, блогерів та активістів, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. – Але найгострішою темою все одно залишалося блокування фото та відео про полк Азов. Дякую Meta за зважене та важливе рішення змінити політику модерування щодо України. Завдяки цьому мільйони людей у світі знатимуть про подвиг захисників і захисниць Маріуполя, а російська пропаганда втратить аргумент для звинувачення українських героїв».