«Нова пошта» додала новий від сервісу – «посилка у кредит».

Відтепер клієнти «Нової пошти», які замовляють товар із післяплатою, можуть забрати його, а сплачувати вартість протягом року. При цьому продавець товару отримає кошти одразу, як клієнт огляне посилку і підтвердить її отримання.

Посилку в кредит може оформити тільки замовник товару і тільки у відділенні «Нової пошти». Кредит надається строком на 12 місяців і на товар від 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Дізнатися свій кредитний ліміт може кожен у мобільному додатку в Особистому кабінеті або у відділенні «Нової пошти». Фінансові послуги у відділенні надає NovaPay, що входить до групи компаній «Нова пошта».

За користування кредитом клієнт буде сплачувати комісію – 2% від суми запозичення на місяць та річну ставку 0,00001%.

Наприклад, на товар вартістю 3000 грн із післяплатою у відділення загальна сума кредиту становитиме 3135 грн: вартість товару 3000 грн + вартість доставки 55 грн (по місту + коробка) + комісія за грошовий переказ 80 грн (2% + 20 грн).

Щомісячний відсоток по кредиту буде 62,7 грн (2% від суми кредиту), тому щомісячний платіж – 324 грн. Загальна переплата за 12 місяців становитиме 752,4 грн.

Щоб скористатися послугою, потрібно:

  • бути громадяни України віком від 18 до 65 років;
  • користуватися послугами Нової пошти протягом останніх 6 місяців;
  • мати добру кредитну історію.

Як скористатися послугою «Посилка в кредит»:

  • замовте товар із післяплатою у будь-яке відділення Нової пошти;
  • огляньте посилку із товаром і скажіть оператору-касиру, що хочете забрати посилку в кредит;
  • надайте оператору оригінали паспорта з пропискою та ідентифікаційного коду або скористайтеся документами через «Дія». Важливо, що документи мають бути одного формату – або оригінали або «Дія»;
  • щойно пройде перевірка особи, то на номер телефону отримувача надійде SMS із паролем для підписання документів в електронному вигляді;
  • повідомте пароль з SMS оператору-касиру та забирайте посилку.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі або відділенні Нової пошти. Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.