ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві після вчорашньої атаки, однак у столиці діють екстрені обмеження.

Станом на ранок 24 листопада, відновили подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури: перш за все, водопостачання та лікарень. Продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.

За ніч відремонтували 2 транзитні лінії, що подають напругу на лівий берег Києва. Станом на другу половину дня 24 листопада продовжується ремонт ліній ДТЕК «Київські електромережі», що були пошкоджені через атаку 23 листопада.

Як зазначають енергетики, це дозволить відновити подачу електроенергії для частини побутових клієнтів, що лишаються без світла відучора.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми.

Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло.

Мешканців просять максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.

Редакція «Межі» перепрошує за брак новин. 24 листопада світла нема майже у всіх редакторів сайту. У тих, у кого є світло – нема інтернету. А як у вас?