Як повідомляє ресурс GamesIndustry, Electronic Arts вирішила відмовитися від розвитку популярної автомобільної франшизи Project CARS, яку вона отримала після придбання Codemasters у 2021 р.

За повідомленням видавця, таке рішення було прийнято після оцінки стану франшизи й перспектив її розвитку в майбутньому – співробітники Slightly Mad Studios, які працювали над Project CARS, будуть переведені на відповідні ролі в інших проєктах. Після такого рішення стають зрозумілими причини зняття з продажу перших двох частин через закінчення ліцензій – виходить так, що EA вже деякий час вирішувала, чи варто “вкладатися” у цю франшизу взагалі.

Крім того, за неофіційною інформацією від анонімного джерела з EA, аналогічне рішення було прийняте ще й стосовно іншої популярної автофраншизи Codemasters — DiRT. Скоріше за все, Electronic Arts зосередиться на розвитку інших автомобільних серій, Need For Speed та WRC, права на яку вона не так давно придбала. Тож наступні ралійні перегони за ліцензією World Rally Championship тепер розроблятиме Codemasters, а нового DiRT Rally, судячи з усього, можна більше не чекати.