Значна частина роботи планшетів відбувається в браузері. Звісно, на Android-планшетах частіше за все використовується нативний Chrome. Тому напередодні виходу власного планшета від Google, браузеру дісталося оновлення, яке має значно покращити роботу в першу чергу з вкладками.

Найкращим покращенням став варіант перегляду вкладок в режимі Grid-view. Він дозволить побачити невеличкі версії відкритих сторінок та швидше зорієнтуватися, до якої саме потрібно перейти. Це мають оцінити ті користувачі, які одночасно використовують чимало вкладок.

Chrome для Android-планшетів отримав покращення роботи з вкладками

Ще між ними доробили навігацію. Коли вкладок забагато, знову ж, перемикатися між ними може бути не дуже зручно, до того ж можна випадково закрити вкладку, а не перемикнутися на неї. Тож перейди до сусідньої вкладки можна свайпом по адресному рядку, а браузер автоматично приховає «хрестик», якщо вкладок забагато для ширини екрана.

Chrome для Android-планшетів отримав покращення роботи з вкладками

За потреби тепер можна буде створювати групи вкладок. Це допоможе розділити їх на декілька задач та не розгубитися в декількох різних пошуках чи робочих вкладках. Така можливість мігрує з десктопної версії браузера, де вже давно себе непогано проявила. Щоправда, з’явиться така функціональність трохи пізніше.

В налаштуваннях можна буде встановити за замовчуванням відображення десктопних версій сайтів. Раніше на такі сторінки треба було перемикатися окремо для кожної сторінки, а тепер такий стандарт можна встановити для всіх сторінок.

Також тепер є Drag and Drop для тексту та зображень. Для більшої зручності перенесення інформації з браузера до інших додатків (Gmail, Photos, Keep…), достатньо просто перетягти потрібний контент у сусіднє віконце.

Chrome для Android-планшетів отримав покращення роботи з вкладками

Такі оновлення також будуть доступні для користувачів складаних смартфонів на кшталт Samsung Galaxy Fold.