Компанія «Нова пошта» запустила нову безплатну послугу, яка дозволяє через мобільний застосунок надати право людині, якій ви довіряєте, отримати посилку за вас та сплатити її, у разі необхідності. Цей сервіс діє виключно для отримання відправлень у поштоматі та відділенні з оголошеною вартістю до 30 тисяч гривень.

Як доручити можливість отримати посилку через мобільний застосунок «Нова пошта»: 

  1. Знайти необхідну посилку у пункті «Мої посилки»; 
  2. У розділі «Керування посилкою» обрати сервіс – «Інший отримувач»; 
  3. Вказати номер телефону людини, якій надаєте право отримати посилку, та  натиснути «Доручити»;
  4. Автоматично людина отримає пуш-повідомлення у свій мобільний застосунок Нової пошти, що їй надали дозвіл на отримання посилки. Якщо у довіреної  особи не встановлений мобільний застосунок Нової  пошти, то вона отримає повідомлення на смартфон у Viber або SMS.

Варто  зауважити,  що право на отримання посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному застосунку знайти потрібну посилку та у розділі «Керувати посилкою» натиснути «Скасувати довіреність».

Замовити сервіс «Інший отримувач» може тільки отримувач і виключно через мобільний застосунок «Нової  пошти». Але якщо посилку замовлено «Особисто в руки», то змінити отримувача неможливо.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, необхідно повідомити оператора, що використовуєте сервіс «Інший отримувач», назвати спеціальний код та номер посилки, який прийшов у повідомленні.