Представництво MSI у співпраці з волонтерською спілкою «Поруч» вже змогли відремонтувати та підготувати до холодів будинки п’яти сімей із Макарова. Проте на цьому вони не готові зупинятися!

MSI відкриває новий збір коштів на відбудову домівок у Макарові, які було пошкоджено внаслідок бойових дій. Цього разу планують як можна швидше зібрати 250000 грн, що підуть на закупівлю будівельних матеріалів і ремонтні роботи у будинках ще чотирьох сімей.

Щоб швидше накопичити необхідну суму, компанія ініціювала благодійний розіграш сорока рюкзаків MSI та потужного ігрового комп’ютера.

Конфігурація призового ПК:

▪️ Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D

▪️ Материнська плата MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI

▪️ Відеокарта MSI Radeon 6800XT Gaming X Trio

▪️ ОЗП 16 ГБ 3600 МГц

▪️ Корпус MSI Sekira 100P

▪️ Блок живлення MSI A850GF

▪️ Охолодження Deepcool Gammaxx 400EX

▪️ Накопичувач Kingston A400 480Gb

Взяти участь у розіграші призів можуть усі охочі. Для цього необхідно зробити внесок від 100 грн у благодійну банку і в коментарі до переказу обов’язково вказати своє ПІБ і номер телефону для зв’язку.

Зробити внесок можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/7zN7bDKUnN

Розіграш відбудеться у соціальних мережах MSI Україна як тільки буде зібрано цільову суму 250000 грн. Усі кошти представництво компанії передасть волонтерам зі спілки «Поруч», які власне і займатимуться закупкою матеріалів і відбудовою домівок.

До речі, представництво MSI та волонтери «Поруч» регулярно звітують про результати відбудови у своїх соціальних мережах. Шукайте звіти тут або тут.