Рідлі Скотт, який зняв оригінальний фільм «Той, що біжить по лезу» 1982 року та став виконавчим продюсером продовження від Дені Вільнева 2017 року, тепер візьме участь у створенні серіалу по кіновсесвіту франшизи для Amazon, повідомляє Deadline.

«Оригінальний «Той, що біжить по лезу» режисера Рідлі Скотта вважається одним із найкращих і найвпливовіших науково-фантастичних фільмів усіх часів, і ми раді представити «Той, що біжить по лезу 2099» нашим клієнтам Prime Video у всьому світі», — сказав Вернон Сандерс, голова глобального телебачення Amazon Studios. «Ми маємо честь представити це продовження франшизи «Той, що біжить по лезу» і впевнені, що, об’єднавшись із Рідлі, Alcon Entertainment, Scott Free Productions і надзвичайно талановитою Сілкою Луїзою, «Той, що біжить по лезу 2099» підтримає інтелект, тему та дух фільмів-попередників».

Як можна здогадатися з назви, події в серіалі будуть відбуватися через 50 років після фільму «Той, що біжить по лезу 2049».

«Ми раді продовжити співпрацю з нашими друзями в Amazon. І ми надзвичайно раді продовжувати розширювати канон «Того, що біжить по лезу» в нову сферу завдяки провокаційній сюжетній лінії, створеній сценаристкою Сілкою Луїзою», — додали співвиконавчі директори та співзасновники Alcon Entertainment Ендрю Косове та Бродерік Джонсон. «Глядачі вперше відкрили для себе блискуче бачення Рідлі Скотта для «Того, хто біжить по лезу» 40 років тому, і з тих пір він став одним із найвпливовіших науково-фантастичних фільмів усіх часів. Наступний сиквел Дені Вільньова, «Той, що біжить по лезу 2049», отримав найкращі відгуки критиків для сиквела. Отже, ми усвідомлюємо, що маємо дуже високу планку для серіалу. Разом із Сілкою та нашими партнерами в Amazon і Scott Free Productions ми сподіваємося, що зможемо відповідати цьому стандарту та порадувати глядачів наступним поколінням «Того, що біжить по лезу»».

Варто згадати, що у франшизі також є «Той, що біжить по лезу: Чорний лотос»  — аніме-серіал, який дебютував наприкінці минулого року на Adult Swim і Crunchyroll. Події в ньому розгортаються у 2032 році та зосереджені навколо жінки-репліканта.