Як повідомляє «ПриватБанк», більш ніж половина – 53,9% покупок, що українці оплачують безготівково у мережі торгових терміналів банку, оплачуються безконтактно електронними ґаджетами — смартфонами та годинниками. Про це з посиланням на дані статистики банку розказав керівник дирекції обслуговування бізнес-клієнтів «ПриватБанку» Євген Заіграєв.

Загалом на сьогодні частки безконтактних платежів (гаджетами та безконтактними картками) у мережі POS-терміналів «ПриватБанку» вже складає понад 72%. За словами Заіграєва, з 208 тисяч активних POS терміналів, що працюють в мережі банку, безконтактні платежі приймають 99% пристроїв.

Варто зазначити, у серпні оплати покупок банківськими картками в мережі POS-терміналів «ПриватБанку» в порівнянні з липнем зросли на 5,5%. Обсяги оплат картками в малому бізнесі продовжують зростати вже четвертий місяць поспіль — у серпні підприємці продали товарів та послуг за безготівку на 2,1% більше, ніж у липні. Безготівковий товарообіг в національних торгових мережах за останній місяць зріс на 1,8%. Кількість встановлених ПриватБанком нових POS-терміналів за останній місяць зросла на 6 тисяч.