Як багато цікавих історій приховує історія! Ось, наприклад – близько 20 років тому було запущено кросовер Porsche Cayenne першої генерації. Автомобіль довго створювали, перші розробки почались ще наприкінці 1990-х років, для компанії Porsche це була геть нова ніша. Але водночас кросовер Porsche Cayenne давав можливість експериментувати. Зробити кабріолет? А чому б і ні?!

Так з’явився проєкт автомобіля Porsche Cayenne з відкритим дахом. Останній, до речі, взяли від моделі Porsche 911 Targa, це був короткий м’який дах та механізм його складання. Крім того, змінили загальні обриси автомобіля: прибрали задні дверцята та наростили довжину передніх (+20 см), збільшили кут нахилу рамки лобового скла, додали масивності у задній частині (де мав ховатись м’який дах).

Певності відносно фінального дизайну автомобіля не було, на що вказують два різних варіанти задньої частини автомобіля: пошук вдалого дизайну продовжувався весь час! Водночас передня панель в салоні автомобіля залишилась без змін. Хоча й тут вистачало питань: як розмістяться пасажири позаду, чи вистачить їм місця?

Пошук відповідей на питання зайшов далеко – аж до побудови реального прототипу Porsche Cayenne Convertible у вигляді PFM (скорочення від Package Function Model), світлини якого ви й бачили вище. І ось тепер, поглянувши крізь час, скажіть відверто: це був би новий хіт продажів чи автопосміховисько?