Компанія SKODA робить ще один крок до презентації власного нового дизайну. Перший ескіз інтер’єру концепт-кара VISION 7S демонструє просторий автомобіль з абсолютно новою, універсальною побудовою салону, що пропонує місце для семи осіб. Окрім екологічних матеріалів, мінімалістичний інтер’єр відрізняється чималим простором для семи осіб у трьох рядах сидінь, а також фірмовими функціями SKODA Simply Clever.

Повністю електричний VISION 7S є першим концепт-каром, який презентує новий підхід до дизайну SKODA. Керівник відділу дизайну SKODA Олівер Стефані коментує:

«Нова мова дизайну є мінімалістичною, функціональною та автентичною. У майбутньому ми продовжуватимемо зосереджуватися на традиційних перевагах SKODA, таких як значний простір, легкість використання та високий рівень функціональності. Креативність наших дизайнерів та інженерів демонструють рухомі елементи інтер’єру та нещодавно розроблені функції Simply Clever, такі як інтегроване дитяче автокрісло».

Інтер’єр нового концепту VISION 7S має симетричний дизайн, а також широку горизонтальну панель приладів, яка тягнеться до дверей, підсилюючи відчуття простору. Тактильні елементи керування інтегровані в оновлене кермо. Дверні панелі також мають інтерактивні тактильні та візуальні елементи. Атмосферна підсвітка виділяє різні зони салону, сигналізує про стан зарядки та забезпечує достатнє освітлення під час посадки та виходу з автомобіля. Вбудоване дитяче автокрісло розташоване на центральній консолі – у найбезпечнішому місці в автомобілі. Спинки передніх сидінь обладнані тримачами для мультимедійних пристроїв для пасажирів другого та третього рядів. А також в них вбудовані кишені.

Просторий салон пропонує дві різні конфігурації, які створюють новий просторовий досвід для різних ситуацій – за кермом і під час відпочинку. У режимі водіння всі елементи керування встановлюються в ідеальне положення, а центральний сенсорний екран встановлений вертикально, щоб показувати всю актуальну інформацію під час руху. Режим відпочинку можна активувати під час зарядки або зупинки: кермо та панель приладів зсуваються вперед, а сидіння першого та другого ряду відсуваються назад для більшого комфорту. Ця опція пропонує пасажирам максимальний простір і зручність.

Що привертає увагу окрім дитячого сидінні – це наявність зарядного кабелю біля заднього крила та індикатору (напевно, рівня зарядки акумулятора) в салоні. То ж, можна стверджувати: перед нами концепт електромобіля. Наразі компанія SKODA має доступ до сучасної платформи МЕВ, що дозволяє будувати електромобілі різноманітного класу та формату. Якщо додати згадку про великий салон та три ряди сидінь, то випливає електромобіль-аналог до вже відомого кросовера SKODA Kodiaq. Тим більш, враховуючи вік останнього, та вже проведене оновлення (зазвичай вказує на середину життєвого циклу моделі) – все це наштовхує на думки, що компанія готує наступника у форматі великого 7-місного електричного кросовера. Чи ми вгадали? Час покаже.