Випадкові (та не дуже) витіки нових розробок технологічних компаній траплÑÑŽÑ‚ÑŒÑÑ Ñ‡Ð°Ñтенько. Так можна дізнатиÑÑ Ð¿Ñ€Ð¾ окремі нові функції, дизайн та загальні характериÑтики, наприклад, Ñмартфона, ще до того, Ñк відбудетьÑÑ Ð¾Ñ„Ñ–Ñ†Ñ–Ð¹Ð½Ð° Ð¿Ñ€ÐµÐ·ÐµÐ½Ñ‚Ð°Ñ†Ñ–Ñ Ð¿Ñ€Ð¸Ñтрою.

Саме так трапилоÑÑ Ð· ASUS Zenfone 9, відео з Ñким випадково опублікували на офіційному каналі. ЗвіÑно, хтоÑÑŒ мав це помітити та розміÑтити у Ñвоїх Ñоцмережах. Ð, Ñк відомо, твіти не горÑÑ‚ÑŒ, тому завдÑки кориÑтувачу SnoopyTech (Ñкий Ñ– раніше вÑтигав знайти цікавинки про різні ґаджети), ми зараз маємо деÑкі подробиці про новий Zenfone.

Спочатку про головне. ASUS Zenfone 9 має непоганий набір оÑновних характериÑтик. Це компактний Ñмартфон з 5,9-дюймовим диÑплеєм виробництва Samsung та підтримкою виÑокої чаÑтоти Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ñƒ 120 Гц. Смартфон оÑнащено флагманÑьким процеÑором Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, Ñ” три комплектації пам’ÑÑ‚Ñ– (8/128, 8/256 та 16/256 ГБ), а також Ð±Ð°Ñ‚Ð°Ñ€ÐµÑ Ð¼Ñ–ÑткіÑÑ‚ÑŽ 4300 мЕгод. СенÑор оÑновної камери — Sony IMX766. Є чотири кольори корпуÑу (чорний, білий, Ñиній та червоний), захиÑÑ‚ від води та пилу за Ñтандартом IP68, та навіть 3,5-міліметровий роз’єм Ð´Ð»Ñ Ð½Ð°Ð²ÑƒÑˆÐ½Ð¸ÐºÑ–Ð². Рще динаміки підтримують Ñтереорежим.

Ð Ñеред додаткових цікавинок на відео Ñ” два моменти. Перший — вмонтований у кнопці Ð²Ð²Ñ–Ð¼ÐºÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ñмартфона дактилоÑкопічний датчик може допомагати Ñкролити Ñторінки. Це не Ñ” нова «фішка», але зазвичай вона реалізована трохи інакше. Ðаприклад, в інших виробників подібним жеÑтом по Ñканеру відбитків можна налаштувати «випадіннÑ» Ñповіщень або панелі швидких налаштувань. Ðле Ñкрол по Ñторінках у браузері чи в інших заÑтоÑунках таким чином зазвичай не реалізують.

Випадково опубліковане відео з новим ASUS Zenfone 9 продемонструвало цікаву функцію сканера відбитків пальців та спортивне кріплення

Ðаразі важко Ñказати, чи зручний такий ÑпоÑіб прокрутки контенту, адже можуть бути Ñвої недоліки. Ðле випробувати таке у повÑÑкденному викориÑтанні було б непогано.

Друга цікавинка в відео — фірмове Ñпортивне кріпленнÑ. Його можна розміÑтити на плечі та вÑтановити Ñмартфон, наче реєÑтратор. Ð”Ð»Ñ Ñ†ÑŒÐ¾Ð³Ð¾ ще й викориÑтовуєтьÑÑ Ñ‡Ð¾Ñ…Ð¾Ð», Ñкий має ÐºÑ€Ñ–Ð¿Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð´Ð»Ñ Ñ‚Ñ€Ð¾Ñа, що дозволить не загубити Ñмартфон під Ñ‡Ð°Ñ Ð·Ð°Ð¹Ð½ÑÑ‚ÑŒ Ñпортом.

ÐšÐ¾Ð¼Ð¿Ð°Ð½Ñ–Ñ ASUS не боїтьÑÑ ÐµÐºÑпериментувати з різними незвичними рішеннÑми. Подібні Ð½Ð¾Ð²Ð¾Ð²Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ Ð´Ñ–Ð¹Ñно привертають увагу. Скоро побачимо, чи матиме це уÑпіх у потенційних покупців. Вказана вартіÑÑ‚ÑŒ Ñмартфона Ñкладає €800-900.