Переважно виробники Ñмартфонів не приділÑÑŽÑ‚ÑŒ доÑтатньої уваги захищеним моделÑм, Ñкі можуть викориÑтовуватиÑÑ Ñƒ ÑитуаціÑÑ…, де Ñ” збільшений ризик розбити ґаджет. Такі Ñмартфони можуть бути потрібні, наприклад, війÑьковим, будівельникам, шанувальникам екÑтремального відпочинку тощо. Іншими Ñловами — міцні та надійні приÑтрої, Ñким не Ñтрашні падіннÑ, вода, бруд Ñ– вÑе інше, що так чи інакше може трапитиÑÑ Ð¿Ð¾Ð·Ð° комфортною квартирою чи офіÑом.

У компанії Samsung Ñаме на такий випадок Ñ” ÑÐµÑ€Ñ–Ñ Ñмартфонів Xcover, Ð¿Ñ€Ð¾Ð´Ð¾Ð²Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ñкої показав у Ñвоєму твіттері відомий точними інÑайдами Еван Ð‘Ð»Ð°Ñ (Evan Blass).

Ðа жаль, за опублікованими рендерам наразі важко Ñказати, з чого Ñаме виготовлено корпуÑ. Ðле один тільки зовнішній виглÑд вже підказує, що Ñмартфон здатен пережити більше за крихкі флагманÑькі моделі. У ÑпиÑку характериÑтик Ñ” згадка про війÑькові Ñтандарти міцноÑÑ‚Ñ– MIL-STD-801H, що автоматично означає Ð¿Ñ€Ð¾Ñ…Ð¾Ð´Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð²Ð¸Ð¿Ñ€Ð¾Ð±ÑƒÐ²Ð°Ð½ÑŒ здатноÑÑ‚Ñ– переживати різні температури, падіннÑ, воду, пил, потужні приÑÐºÐ¾Ñ€ÐµÐ½Ð½Ñ Ñ‚Ð¾Ñ‰Ð¾. Рівень захищеноÑÑ‚Ñ– від вологи та пилу Ñертифіковано за Ñтандартом IP68.

Щодо інших характериÑтик, Xcover6 Pro має 6,6-дюймовий IPS-диÑплей з роздільною здатніÑÑ‚ÑŽ Full HD+, ÑпіввідношеннÑм Ñторін 20:9, чаÑтотою Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ñƒ 120 Гц та режимом підвищеної чутливоÑÑ‚Ñ– Ð´Ð»Ñ Ð·Ð¼Ð¾Ð³Ð¸ реагувати на дотики в рукавицÑÑ…. Його захищає Ñкло Gorilla Glass Victus+. При цьому розміри корпуÑа Ñкладають 168,8×79,9×9,9 мм з вагою у 235 грамів.

Кнопки на корпуÑÑ– Ñ” програмованими, тож на кнопку Ð²Ð²Ñ–Ð¼ÐºÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ñ‚Ð° ще одну додаткову можна забіндити окремі дії. Також кнопка Ð²Ð²Ñ–Ð¼ÐºÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼Ð°Ñ” вбудований Ñканер відбитків пальців, а з фронтальною камерою доÑтупна Ñ„ÑƒÐ½ÐºÑ†Ñ–Ñ ÑÐºÐ°Ð½ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¾Ð±Ð»Ð¸Ñ‡Ñ‡Ñ ÐºÐ¾Ñ€Ð¸Ñтувача.

Точна модель процеÑора не зазначаєтьÑÑ, хоча це 6-нанометровий чип з віÑьмома Ñдрами. Варіантів міÑткоÑÑ‚Ñ– пам’ÑÑ‚Ñ– немає, покупцю буде предÑтавлено лише одну модель з 6 ГБ в ОЗП та 128 ГБ в накопичувачі. ОÑтанній можна доповнити карткою пам’ÑÑ‚Ñ– до 1 ТБ. Смартфон підтримує 5G та має два Ñлоти Ð´Ð»Ñ SIM-карток, працює з Wi-Fi 6E, Bluetooth 5,2, має NFC та підтримку п’Ñти ÑиÑтем навігації.

ОÑновний блок камер ÑкладаєтьÑÑ Ð· 50-мегапикÑельного ширококутного ÑенÑора з Æ’/1.8 та надширококутного з 8 МП та Æ’/2,2. Попереду Ñ” 13-мегапікÑельна камера з також Æ’/2,2.

Цікавою оÑобливіÑÑ‚ÑŽ Samsung Galaxy Xcover6 Pro Ñ” змінний акумулÑтор. Його міÑткіÑÑ‚ÑŒ Ñтановить 4050 мЕгод. Додатково можна придбати запаÑні батареї та зарÑдний приÑтрій Ð´Ð»Ñ Ð½Ð¸Ñ…. Також на Ñамому Ñмартфоні знизу Ñ” контакти Ð´Ð»Ñ Ñ„Ñ–Ñ€Ð¼Ð¾Ð²Ð¾Ñ— зарÑдки POGO.

Інсайдер Еван Блас показав захищений смартфон Samsung Galaxy Xcover6 Pro

Коли Ñаме захищена модель опинитьÑÑ Ð² магазинах та Ñкою буде Ñ—Ñ— вартіÑÑ‚ÑŒ Еван не зазначає.