Нова операційна система для розумних годинників від Google вийшла у серпні 2021 року. Вона обіцяла покращити автономність, пришвидшити роботу, гладкіші анімації, доробки в інтерфейсі тощо. І з того моменту досі є лише два годинники, які з нею працюють, ще й обидва належать Samsung — Galaxy Watch 4 та Galaxy Watch 4 Classic. Нарешті хтось втрутився в цю статистику.

Компанія Montblanc готується до продажів нової моделі The Summit 3, яка побачить світ 15 липня і буде працювати з новою операційкою від Google. Годинник запропонує користувачу звичний набір можливостей: підрахування кроків та моніторинг активності під час тренувань, трекер сну та вимірювання насичення кисню в крові. Звісно, годинником можна розрахуватися за товари та послуги, він підтримує сервіси Google та можливість завантаження додатків. За продуктивність тут відповідатиме Qualcomm Snapdragon Wear 4100 Plus.

Montblanc стане першою компанією після Samsung, яка випустить «розумний» годинник з Wear OS 3

Але оскільки це більше іміджевий бренд, коштуватиме така модель немалих грошей — €1250 (вдвічі дорожчі за, наприклад, Apple Watch). З кожним годинником користувач отримає два ремінці: шкіряний та гумовий. Корпус пристрою може бути чорним або сріблястим, і в залежності від цього будуть доступні відповідні комбінації кольорів ремінців. 

Саме ці годинники стануть першою альтернативою Samsung з Wear OS 3. Крім того, серед конкурентів буде довгоочікуваний годинник від самої Google, нові Fitbit, а також Mobvoi та Fossil обіцяли оновити операційні системи на вже присутніх моделях. Служба підтримки останніх навіть згадувала, що оновлення вийде в червні або липні цього року.