Ðова операційна ÑиÑтема Ð´Ð»Ñ Ñ€Ð¾Ð·ÑƒÐ¼Ð½Ð¸Ñ… годинників від Google вийшла у Ñерпні 2021 року. Вона обіцÑла покращити автономніÑÑ‚ÑŒ, пришвидшити роботу, гладкіші анімації, доробки в інтерфейÑÑ– тощо. І з того моменту доÑÑ– Ñ” лише два годинники, Ñкі з нею працюють, ще й обидва належать Samsung — Galaxy Watch 4 та Galaxy Watch 4 Classic. Ðарешті хтоÑÑŒ втрутивÑÑ Ð² цю ÑтатиÑтику.

ÐšÐ¾Ð¼Ð¿Ð°Ð½Ñ–Ñ Montblanc готуєтьÑÑ Ð´Ð¾ продажів нової моделі The Summit 3, Ñка побачить Ñвіт 15 Ð»Ð¸Ð¿Ð½Ñ Ñ– буде працювати з новою операційкою від Google. Годинник запропонує кориÑтувачу звичний набір можливоÑтей: Ð¿Ñ–Ð´Ñ€Ð°Ñ…ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ ÐºÑ€Ð¾ÐºÑ–Ð² та моніторинг активноÑÑ‚Ñ– під Ñ‡Ð°Ñ Ñ‚Ñ€ÐµÐ½ÑƒÐ²Ð°Ð½ÑŒ, трекер Ñну та Ð²Ð¸Ð¼Ñ–Ñ€ÑŽÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð°ÑÐ¸Ñ‡ÐµÐ½Ð½Ñ ÐºÐ¸Ñню в крові. ЗвіÑно, годинником можна розрахуватиÑÑ Ð·Ð° товари та поÑлуги, він підтримує ÑервіÑи Google та можливіÑÑ‚ÑŒ Ð·Ð°Ð²Ð°Ð½Ñ‚Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð´Ð¾Ð´Ð°Ñ‚ÐºÑ–Ð². За продуктивніÑÑ‚ÑŒ тут відповідатиме Qualcomm Snapdragon Wear 4100 Plus.

Montblanc стане першою компанією після Samsung, яка випустить «розумний» годинник з Wear OS 3

Ðле оÑкільки це більше іміджевий бренд, коштуватиме така модель немалих грошей — €1250 (вдвічі дорожчі за, наприклад, Apple Watch). З кожним годинником кориÑтувач отримає два ремінці: шкірÑний та гумовий. ÐšÐ¾Ñ€Ð¿ÑƒÑ Ð¿Ñ€Ð¸Ñтрою може бути чорним або ÑріблÑÑтим, Ñ– в залежноÑÑ‚Ñ– від цього будуть доÑтупні відповідні комбінації кольорів ремінців. 

Саме ці годинники Ñтануть першою альтернативою Samsung з Wear OS 3. Крім того, Ñеред конкурентів буде довгоочікуваний годинник від Ñамої Google, нові Fitbit, а також Mobvoi та Fossil обіцÑли оновити операційні ÑиÑтеми на вже приÑутніх моделÑÑ…. Служба підтримки оÑтанніх навіть згадувала, що Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð²Ð¸Ð¹Ð´Ðµ в червні або липні цього року.