Apple готується представити новий MacBook Air на щорічній Всесвітній конференції розробників (WWDC), але навіть якщо це станеться, його постачання буде обмеженим. Згідно зі звітом Марка Гурмана з Bloomberg, зупинка роботи на китайських заводах через COVID-19 може означати обмежену кількість нових MacBook або зміщення дати випуску.

Політика Китаю щодо нульового поширення COVID-19 призвела до тимчасового закриття фабрик, які виробляють продукцію Apple, зокрема Pegatron і Quanta. Хоча Китай почав послаблювати деякі обмеження на пересування, які він спочатку ввів у березні, деякі райони Шанхаю все ще залишаються на карантині.

Аналітик Apple Мін-Чі Куо очікує, що Apple поставить близько 6-7 мільйонів нових MacBook Air до третього кварталу цього року, якщо виробничі потужності Quanta повернуться до рівня перед локдауном. Він також вважає, що постачання нового MacBook Air буде більшим в порівнянні з наявними 14-16-дюймовими MacBook Pro, адже нова модель буде поставлятися як Quanta, так і Foxconn, тоді як MacBook Pro виробляється тільки на заводі Quanta. Зараз Apple призупинила замовлення на нові MacBook Pro до кінця липня через закриття фабрик та брак деталей.

І Гурман, і Мін-Чі Куо погоджуються, що майбутній MacBook Air не буде представлений у широкому діапазоні кольорів. Швидше за все, він буде мати кілька стандартних варіантів, таких як наявні космічний сірий і сріблястий, з додаванням двох нових кольорів, включаючи темно-синій і «золотий, схожий на шампанське». Гурман також вважає, що MacBook Air буде мати 13-дюймовий дисплей, два порти USB Type-C, нову зарядку MagSafe і Touch ID. Очікується, що він може мати виїмку в екрані для вебкамери та мікрофонів, як у MacBook Pro.

Що стосується нового MacBook Pro, Гурман каже, що спочатку Apple планувала випустити «швидшу» 13-дюймову версію пристрою приблизно під час запуску Air. Однак, як повідомляється, ця дата була перенесена через карантинні заходи, пов’язані з COVID-19 в Китаї.